0
Nie masz czasu na szukanie ofert?
Zrobimy to za ciebie

lub zadzwoń

58 718 94 40


Szczegóły

Awiator

Gdańsk Zaspa, Al. Jana Pawła II

Allcon Osiedla

Zapytaj o szczegóły:

Szczegóły oferty

Typ oferty Mieszkanie
Metraż mieszkania 46.75m2 - 83.35m2
Cena za m2 5 293 zł/m2 - 7 542 zł/m2
Cena za całość 297 818 zł - 549 569 zł
Liczba pokoi 1-4
Wysokośc kondygnacji 2.60 m
Liczba kondygnacji 0-12
Powierzchnia dodatkowa balkon, pom. gospodarcze
Garaż tak
Miejsce postojowe tak
Termin
wrzesień 2014
Dostępność
wolnych lokali: 28

Informacje o deweloperze

Allcon Osiedla

 Od 20 lat, staramy się być codziennym partnerem naszych Klientów, którzy poszukują spokojnego miejsca do życia i wybierają oferty mieszkaniowe naszej firmy. Partnerstwo i zaufanie jest dla nas zobowiązaniem; dlatego również poszukujemy; optymalnych sposobów kreacji środowiska, w którym wszyscy...

Lista ofert Pokaż wszystkie oferty

Awiator to zespół 4 budynków wielorodzinnych (ALFA, BRAVO, CHARLIE, DELTA) wyposażonych na parterze w funkcję handlowo- usługową. Lekkie kształty, nowoczesna bryła i dystyngowana elegancja XII piętrowych budynków Awiatora, godnie wykreuje nowy wizerunek „lotniczej” Zaspy. Zastosowane w elewacji szlachetne materiały sprawią, że słońce i przestrzeń będą przenikać do wnętrza budynków, otwierając mieszkania na zieleń sąsiadującego parku. Prowadzące do parku pomiędzy budynkami alejki spacerowe, zostaną zagospodarowane jednolitą w kolorze i wielkości zielenią.

Zwieńczenie ostatnich kondygnacji Awiatora stanowi struktura przestrzenna z płyt aluminiowych symbolizująca poszycie kadłuba samolotu. Nad wejściem do budynków zaprojektowano przeszklone zadaszenia, które formą i detalem nawiązują do skrzydła samolotu. Szerokie, zapraszające wejście wprowadzi mieszkańców w klimat elegancko zaaranżowanych wnętrz, inspirowanych motywami lotnictwa.
Atutem Awiatora są mieszkania; przemyślane i funkcjonalne projekty są efektem badania rynku nieruchomości i analizy oczekiwań Klientów. Na komfort i przyjazną atmosferę mają wpływ przestronne i ustawne wnętrza, pełne światła pomieszczenia i optymalne wykorzystanie powierzchni. W większości mieszkań zastosowano cenione przez Klientów strefowanie z podziałem na część dzienną – wypoczynkową (salon i zaplecze) oraz nocną mieszkania (sypialnie i łazienka), jest to istotny element nakreślający i porządkujący funkcje.

Mieszkania usytuowane na najwyższych kondygnacjach budynków od strony wschodnio-zachodniej będą posiadały dodatkowy atut: widok na Zatokę Gdańską. Malowniczy, nadmorski krajobraz, otaczająca budynek zieleń, zmieniająca barwy w kalejdoskopie pór roku, klimat morskiej bryzy będą towarzyszyć na co dzień wszystkim mieszkańcom Awiatora.
 Na pierwszym piętrze Awiatora, z widokiem na park, został zaprojektowany zielony ogród -patio. Na dziedzińcu patio dominuje zieleń traw, nisko piennych roślin i kwiatów nasadzonych w donicach i gazonach. Od wejścia, w głąb zielonego ogrodu będą prowadzić oświetlone ścieżki wyłożone kostką brukową. Rozstawione wśród zieleni ławeczki będą miejscem relaksu i wypoczynku mieszkańców. W centralnym miejscu zielonego ogrodu, po drewnianych pergolach będą wspinać się róże i jaśmin, a „skrzydlata” rzeźba przypomni o historii miejsca. Klimat, atmosfera patio powinny sprzyjać nawiązywaniu kontaktów i przyjaźni sąsiedzkich.

Al. Grunwaldzka 102/9, Gdańsk Wrzeszcz

Tel: 58 345 13 28, 58 344-16-10
Fax: 58 341 71 40
Eml: osiedla@allcon.pl
Web: www.allconosiedla.pl
Uprzejmie prosimy o poinformowanie dewelopera, że znaleźli Państwo tą ofertę w serwisie ingro.pl W ten sposób przyczyniają się Państwo do rozwoju portalu. Dziękujemy.


 Prezentacja


partnerzy